Healthy Swim - O nas

Szkoła pływania Healthy Swim powstała z pasji do zdrowego trybu życia oraz sportów wodnych.

Naszym głównym założeniem jest indywidualne podejście do klienta. Dzięki prowadzeniu zajęć w grupach maksymalnie 3- osobowych instruktor ma możliwość poświęcić uwagę każdemu kursantowi, udzielając efektywnych rad dotyczących prawidłowości wykonywanego ruchu oraz demonstracji wzorcowego ruchu.

Klienci naszej szkoły mogą liczyć na cierpliwość, komunikatywność, spokój oraz zaangażowanie instruktora. W nauce pływania szczególną uwagę zwracamy na prawidłowe wykonywanie oddechu, poprawne wykonywanie ruchu oraz utrwalanie prawidłowo wykonywanych ruchów do momentu uzyskania poprawnego nawyku ruchowego. W doskonaleniu pływania skupiamy się przede wszystkim nad poprawieniem techniki, efektywności wykonywanego ruch i ergonomią ruchu.

Naszą misją jest pogłębianie wiedzy na temat zdrowia i aktywności fizycznej

Głównym celem szkoląc z zakresu nauki pływania jest utrzymywanie naszych kursantów w stałej aktywności fizycznej aby mogli się cieszyć zdrowiem przez cały rok. Świadomie, poprzez sport, budujemy odporność i wspieramy naszych podopiecznych w powrocie do formy fizycznej i psychicznej w dobie pandemii SARS COV-2.

Właściciel

mgr Kamil Jasiński
mgr Kamil Jasiński

Magister wychowania fizycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem, zapewnia indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie w szkolenie, opiekę trenerską, najwyższy standard nauki techniki pływania oparty na 11 letnim doświadczeniu pływackim, karierze zawodniczej, zdobytej wiedzy na uczelni jak i licznych kursach trenerskich, instruktorskich oraz ratowniczych WOPR.

Pięcioletnie studia na najbardziej renomowanej uczelni wychowania fizycznego w Polsce, pozwoliły Instruktorowi na stworzenie indywidualnego, efektywnego systemu nauczania i treningu, który umożliwia osiągnięcie wspólnie założonego celu.

Unikatowość w wykonywanej pracy przez Instruktora Kamila Jasińskiego polega na tym, iż instruktor wykorzystuje także wiedzę zdobytą na rocznym kursie na AWF w Warszawie z zakresu gimnastyki korekcyjnej, co pozwala określić typ lateralizacji oraz zidentyfikować ewentualne wady postawy, które w toku procesu szkolenia w sposób fachowy będą korygowane.

Mgr Kamil Jasiński legitymuje się również certyfikatem amerykańskiego kursu FMS, pozwalającym na ocenę fundamentalnych wzorców ruchowych, które leżą u podnóża każdej aktywności ruchowej, zarówno sportu rekreacyjnego jak i wysiłku fizycznego na najwyższym poziomie intensywności.

0
przepłyniętych km
0+
zadowolonych klientów
0
lat doświadczenia
0
basenów